Sakarya Fatih Anadolu Teknik Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakarya Fatih Anadolu Teknik Lisesi

GenÇ BilişiM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı

YazarMesaj
shekill_BiLaL
ÜYE
ÜYE
shekill_BiLaL

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı Empty
MesajKonu: Middlesbrough Tuncay'ı kaptı   Middlesbrough Tuncay'ı kaptı Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 1:44 pm

Sarı-lacivertliler ile sözleşme yenilemek istemeyen Tuncay dün gece Polat Otel'de İngiliz Premier Lig kulübünün yetkilileriyle yaptığı tam üç saatlik görüşmenin ardından "Evet" dedi.

Büyük atılım peşinde olan Middlesbrough'nun, yıldız futbolcuya yıllık 2.2 milyon pound ücret ödeyeceği açıklandı

Birmingham saf dışı
Tuncay Şanlı'dan Fenerbahçelileri üzecek haber dün gece geldi... Tuncay, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough ile 4 yıllığına anlaştı. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve "Avrupa'da oynamak istiyorum" diyen milli futbolcu için İngiliz ekipleri Middlesbrough ve Birmingham ciddi girişimlerde bulunmuşlardı. Hatta Tuncay, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmede, "Birmingham benimle ciddi olarak ilgileniyor. Ben de futbol hayatımı İngiltere'de sürdürmek istiyorum" demişti. Ancak Tuncay dün Middlesbrough ile el sıkıştı.

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı
1 sayfadaki 1 sayfası